Dajemy Ci możliwość wyboru najwygodniejszego dla Ciebie sposobu płatności za zakupy w Fabryce Naklejek:

1. gotówką przy odbiorze,

2. tradycyjnym przelewem bankowym,

a dzięki usłudze Blue Media również:

3. kartą płatniczą,

4. BLIK-iem,

5. przelewem bankowym on-line,

6. szybkim przelewem bankowym.

Preferowaną metodę płatności możesz wybrać na etapie finalizacji zamówienia.

Wszystkie akceptowane przez nas metody płatności są w pełni bezpieczne. Wszelkie dane osobowe oraz szczegóły płatności są szyfrowane oraz chronione dodatkowym procesem autoryzacyjnym.

Więcej informacji o różnych metodach płatności znajdziesz poniżej.


1. Gotówka przy odbiorze (za pobraniem)

Za zamówienie możesz zapłacić bezpośrednio podczas odbioru paczki od kuriera. Upewnij się, że podany przez Ciebie adres jest prawidłowy i zawiera kompletne informacje potrzebne do doręczenia Ci paczki. Zwróć także uwagę na poprawność podanego numeru telefonu, ponieważ przed dostawą możesz zostać powiadomiony sms-em.

Przygotuj odliczoną kwotę płatności – kurier nie jest zobowiązany do wydawania reszty.

2. Tradycyjny przelew bankowy

Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas wiadomość e-mail z potwierdzeniem oraz dane do realizacji przelewu.

Robiąc przelew, użyj numeru zamówienia jako tytułu płatności. Księgowanie płatności może potrwać maks. 2-4 dni robocze. Twoje zamówienie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

3. Karta płatnicza

Za pośrednictwem certyfikowanego dostawcy usług płatniczych Blue Media możesz łatwo i bezpiecznie płacić kartą płatniczą (VISA, VISA Electron, MasterCard i Maestro). Oprócz numeru Twojej karty, potrzebować będziemy też daty jej wygaśnięcia i trzycyfrowego numeru weryfikacyjnego karty. Gwarantujemy bezpieczną transmisję Twoich danych za pomocą procedury certyfikowanej SSL.

fabryka naklejek

4. BLIK

Jest nowoczesną, coraz popularniejszą formą płatności z użyciem aplikacji mobilnej danego banku. BLIK umożliwia dokonanie płatności bezgotówkowo, za pomocą smartfona. Aby móc skorzystać z tej metody płatności musisz być klientem jednego z banków uczestniczących w systemie i korzystać z bankowości mobilnej za pośrednictwem aplikacji na swoim telefonie.

Transakcja w systemie płatności mobilnych BLIK realizowana jest za pomocą generowanego w aplikacji mobilnej banku 6-cyfrowego kodu. Kody są jednorazowe, a ich ważność wygasa po 2 minutach od momentu ich wygenerowania na żądanie klienta.

fabryka naklejek

5. Przelew bankowy on-line

To oferowana przez banki usługa polegająca na automatycznym wypełnieniu formularza przelewu i prostej autoryzacji realizowanej przez Ciebie transakcji. Automatycznie płatności będą dla Ciebie dostępne, jeśli jesteś posiadaczem konta w jednym z największych banków, w tym: iPKO, Pekao24, mTransfer.

fabryka naklejek

6. Szybki przelew bankowy

Jest wygodnym rozwiązaniem, które umożliwi Ci szybki transfer środków nawet z banku, który nie oferuje płatności automatycznych.