Naklejki są drukowane technologią eko-solwentową dzięki czemu są bezpieczne dla zdrowia.

Nasze naklejki przeznaczone są do samodzielnego wyklejenia każdej gładkiej powierzchni! Może to być ściana*, blacha, szkło czy plastik!

*Ściana powinna być wykonana zgodnie ze sztuką budowlaną, należy też sprawdzić sposoby wykończenia – właściwości ścian pokrytych farbą lateksową oraz ceramiczną mogą powodować odklejanie się naklejek. Aplikację na tych farbach oraz na bardziej chropowatych nawierzchniach należy wcześniej wzbogacić primerem lub klejem do tapet.

Ponadto należy zapoznać się z instrukcją dołączoną do zakupu oraz wziąć pod uwagę wszelkie informacje dotyczące aplikacji folii.

Instrukcja naklejenia naklejki z folii monomerowej:

Nie przyklejaj naklejki bezpośrednio po otwarciu paczki – naklejka powinna poleżeć minimum 3h w temperaturze pokojowej. Jest to niezwykle istotne zwłaszcza w okresie zwiększonej wilgotności powietrza.

Naklejek zaraz po naklejeniu nie należy myć ani polewać wodą – klej wiąże do 24h od momentu aplikacji.

Powierzchnia, na którą naklejana jest naklejka powinna zostać oczyszczona z kurzu, smarów,  oraz innych zanieczyszczeń, które mogłyby wpłynąć niekorzystnie na przyklejenie się naklejki. Naklejki przyklejamy do suchych i czystych nawierzchni

Świeżo lakierowane lub malowane powierzchnie powinny być pozostawione do wyschnięcia przez minimum 3 tygodnie. Przed wyklejeniem pełnego zestawu zaleca się wykonanie próby na mniejszej naklejce.

W przypadku aplikacji na karoserię samochodową, należy przed aplikacją dokładnie zmyć wszelkiego rodzaju preparaty ochronne i nabłyszczające!

Krok po kroku:

  1. umyj i osusz
  2. przyklej naklejkę
  3. wygładź całą powierzchnię naklejki
  4. nie moczyć przez 24h od aplikacji