Wielu Kupujących naklejki pisze do nas listy, wysyła pocztówki, kwiaty, konserwy turystyczne, bilety na mecze, kartki ze śladami pocałunków itp. Wszystko oczywiście w podziękowaniu za  super sprawną realizację zamówień i świetnej jakości naklejki. W 7 przypadkach na 10, w korespondencji powtarza się jedno pytanie: „Jak wy to robicie?!”.Niektórzy z Was przyznają się, że próbowali nas naśladować, ale rysunki w programach typu Paint plus klej biurowy i taśma dwustronna nie dały rady i w niczym nie przypominały prawdziwych naklejek.

zaczarowane naklejki

W sytuacji, kiedy podziw miesza się z zazdrością i ciekawością, natarczywość i częstotliwość pytań do nas wciąż rośnie. Czasami nie da się spokojnie pracować, bo listonosz biega tam i z powrotem i przynosi kolejne listy z błaganiami o ujawnienie sekretu, a Wasze maile zapychają naszą skrzynkę. Coś trzeba było w końcu postanowić… Długo zastanawialiśmy się, czy przychylić się do Waszych licznych próśb i uchylić rąbka tajemnicy. W końcu licho i konkurencja nie śpią. Jesteśmy jednak przekonani, że ujawnienie procesu produkcyjnego wpłynie pozytywnie na wizerunek całej firmy i zwiększy poziom Waszego zaufania do nas. To wyjątkowa chwila. Macie okazję zajrzeć za kulisy naszej działalności. Właśnie w ten sposób powstają nasze naklejki!

 

 

I jak Wam się podobał nasz film? Jesteście zdziwieni jak szybko można zrobić naklejki? My też xD

Jeżeli podoba się Wam nasza magia to zapraszamy do odwiedzenia naszego kanały na YT – z pewnością znajdziecie tam jeszcze nie jedną magiczną sztuczkę! Nie koniecznie tylko z naklejkami 🙂