Naklejki sprzedawane na metry to nasz kluczowy produkt. Jesteśmy firmą z Rzeszowa, która zajmuje się PRODUKCJĄ – a nie pośrednictwem. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość i przystępne ceny.

Naklejki są drukowane technologią ECO-solwentową. Przeważnie drukujemy na foli monomerycznej marki ORACAL z szarym klejem – pozwala on na lepsze maskowanie i naklejki spod spodu nie prześwitują przez nasz druk. Jest to folia dedykowana płaskim powierzchniom.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby użyć foli z bezbarwnym klejem lub foli przeźroczystej. Każda z tych folii występuje w macie lub połysku.

Warto też wspomnieć, że nadruk na folii jest wodoodporny, a sama folia – w przeciwieństwie do papieru – nie rozpuszcza się pod wpływem wilgoci.

Trwałość nadruku wynosi do 2 lat, w miejscach gdzie będzie eksponowany na działanie promieni UV.

Przykładowa oferta:

Reprezentowane przykłady nie stanowią oferty handlowej – w celu dokładnej wyceny prosimy o kontakt

DRUK – BEZ WYCINANIA

Naklejki zostaną wydrukowane na rolce folii z podkładem, nie będą cięte. 

Standardowa szerokość zadruku to 134 cm, na zamówienie maksymalna szerokość zadruku to 155 cm.

DRUK + WYCINANIE:

Naklejki zostaną nie tylko wydrukowane, ale również wycięte w dowolny kształt z folii. Gotowe naklejki zostają na podkładzie, który stanowi papier woskowy o szerokości 133-155 cm, zwinięty w rolkę.

Małe elementy

mniejsze niż 10x10cm, ale większe niż 5×5 cm

Średnie elementy

mniejsze niż 20×20 cm, ale większe niż 10×10 cm.

Duże elementy

większe niż 20×20 cm, ale mniejsze niż 50×50 cm

Bardzo małe elementy

mniejsze niż 5 x 5cm, ale większe niż 1,5 x 1,5 cm

Mini elementy

mniejsze niż 1,5×1,5 cm, 

DRUK + WYCINANIE + PERFORACJA:

Naklejki zostaną wydrukowane, wycięte w dowolny kształt z folii, a następnie równo pocięte na sztuki.
Jesteśmy jedną z nielicznych firm na terenie Rzeszowa (o ile nie jedyną), która oferuje taką usługę. Dopłata do cięcia z podkładem wynosi 5 zł do ceny ustalonej za 1m2

Najczęciej kupowane rozmiary naklejek

naklejki na metry

Naklejki okrągłe o średnicy 7 cm – za 180 sztuk zapłacisz od 43 zł brutto a to znaczy że za jedną sztukę wyjdzie Cie jedyne 24 grosze!

Podana wycena dotyczy naklejki w rozmiarze 7 cm netto przy zachowaniu 2 mm spadów = obszar roboczy powinien być przygotowany na 72 x 72 mm, wydruk na folii monomerycznej białej

naklejki w arkuszach

Naklejki okrągłe o średnicy 5 cm – za 312 sztuk zapłacisz od 43 zł brutto a to znaczy że za jedną sztukę wyjdzie Cie jedynie 14 grosze!

Podana wycena dotyczy naklejki w rozmiarze 5 cm netto przy zachowaniu 2 mm spadów = obszar roboczy powinien być przygotowany na 52 x 52 mm, wydruk na folii monomerycznej białej

naklejki okrągłe

Naklejki okrągłe o średnicy 3,5 cm – za 684 sztuki zapłacisz od 49,20 zł brutto a to znaczy że za jedną sztukę wyjdzie Cie jedyne 7 groszy!

Podana wycena dotyczy naklejki w rozmiarze 3,5 cm netto przy zachowaniu 2 mm spadów = obszar roboczy powinien być przygotowany na 37 x 37 mm, wydruk na folii monomerycznej białej

jak przygotować projekt naklejki

Domyślnie drukujemy jakością „standard” – przy drobnych naklejkach polecamy jednak wybrać opcję „high quality” – dopłata wynosi 25% ceny bazowej.

Zazwyczaj drukujemy z rolki o szerokości 130 cm, możliwy jest jednak zadruk o szerokości 160 cm.

Możliwy jest również wydruk na innych foliach niż te dostępne w standardzie. Podlega on jednak indywidualnej wycenie.

Do kosztów produkcji wliczany jest również odpad. Przykładowo, gdy pole zadruku wynosi 133 cm, musimy skorzystać z rolki 137 cm. Dodatkowo niezbędne są marginesy przed i za zadrukiem (ok. +10 cm). Jedno i drugie jest traktowane jako odpad, który jest wliczany w cenę produktu.

Minimalne zamówienie to minimum 1 m2. Do zamówień powyżej 20m2 – 1m2 GRATIS!

WYKLEJANIE WITRYN


fabryka naklejek

Sprawdź ile będzie Cię kosztowało oklejanie, jeśli potrzebujesz takiej usługi.
Dostępne w Rzeszowie oraz +50km od granic miasta.


SPRAWDŹ OFERTĘ

SKONTAKTUJ SIĘ W CELU WYCENY:

+48 796 999 454