Zastanawiasz się jakie naklejki na wódkę weselną wybrać i czym kierować się podczas decyzji? Trafiłeś dobrze!

naklejki na wódkę weselną

Większość naklejek które do niedawna można było zobaczyć na weselnych stołach, była drukowana drukarkami atramentowymi na zwykłym samoprzylepnym papierze. Jeśli zastanawiasz się co w tym złego to podpowiadam – „atrament”.

Atrament rozpuszcza się w wodzie, przez co łatwo można się nim obrudzić. Dodatkowo sam papierowy podkład nie pomaga -papier świetnie przyjmuje wilgoć, a zmrożona wódka po wyjęciu z zamrażalnika zwyczajnie się poci.

Jakby problemów z atramentem było mało, takie naklejki często też odchodzą od powierzchni butelki albo się rozrywają.

Jednym zdaniem: papierowe naklejki na wódkę weselną = tragedia.

O wiele rozsądniejszym rozwiązaniem jest druk na folii. Takie naklejki na wódkę weselną są w pełni odporne na rozmazywanie się, rozdzieranie czy przemakanie.
Dodatkową ciekawostką jest to, że przy dużych nakładach – powyżej 100 sztuk, mogą nawet okazać się tańsze niż naklejki drukowane na papierze, jednak to finalnie zależy od konfiguracji zamówienia.

Dopasuj naklejki do swoich butelek!

Producenci naklejek dysponują dzisiaj o wiele lepszym zapleczem sprzętowym niż kiedyś. Jeszcze około 2-3 lata temu, standardem były kwadratowe (papierowe właśnie) etykiety. O narzuconych odgórnie wymiarach, drukowane na arkuszach A4. Swoboda była niewielka.

Dziś standardem staje się wycinanie naklejek w dowolny kształt. Pozwala to na dopasowanie jej do konkretnej butelki. Producenci (oczywiście również i my) oferują naklejki już dopasowane kształtem do najpopularniejszych gatunków wódek. Bez problemu znajdziesz naklejki na Pana Tadeusza, Stock, Wyborową czy wiele innych popularnych wódek.

Personalizuj!

Możesz przebierać w gotowych wzorach, trendem który aktualnie przoduje w tej materii jest minimalizm i elegancja. Modne są też rustykalne naklejki z ciepłymi barwami, udające na przykład papierowy podkład.

Gotowe wzory można wzbogacić o własny tekst – nie tylko datę ślubu i imiona Państwa młodych, ale np o autorski wierszyk. Taka wódka (czy małpka – bo na nie też produkujemy naklejki) to świetny prezent dla gości, którym Twoje wesele na długo zapadnie w pamięci.

Najbardziej wymagający mogą pokusić się o stworzenie wzoru naklejek od podstaw, według indywidualnych wymagań. Koszt takiego projektu zazwyczaj waha się pomiędzy 30 a 60 zł.

Najfajniej jest zostać obsłużonym tak żeby czuć się swobodnie – dlatego osoby niezdecydowane zapraszam do kontaktu przez naszego fan-page. Miła Pani Karolina poprowadzi was za rękę podczas dokonywania tego bardzo ważnego wyboru 🙂

Pozdrawiam – Marek