Kasia - Spiderwoman

Nasza pani grafik - super bohaterka, która bije rekordy prędkości w przygotowywaniu dla Was nowych wzorów. Gdyby mogła, rysowałaby jednocześnie rękami i stopami, żeby było szybciej. Jeszcze nie umie, ale odgraża się, że to tylko kwestia czasu.

Justyna / Tysia vel Panda

To ona ogarnia Wasze zamówienia. Znienawidzona przez okoliczne hurtownie papiernicze oraz kurierów i listonoszy: „PAN DA mi szybciej ten kartonik, ludzie nie mogą tyle czekać! I PAN DA mi spokój, ja tu paczki szykuję!”. Ale poza tym jest kochana jak pluszowy misio, więc nie bójcie się kontaktować z nią w razie jakichkolwiek pytań.

Karolina

Wynurza się to tu, to tam jak mityczny jednorożec. Główna sprawczyni całego zamieszania. Wszędzie jej pełno i można dostać oczopląsu. Roznosi cukierki, babeczki, tęcze i nowe pomysły. Ogarnia techniczne i biurokratyczne kwestie - nie wiemy jak, podobno to czysta magia.

Marek

Marek – monster montażu! To jest, przepraszam, monter. Montażysta. Monciunio nasz! Reszta pracowników czuje do niego respekt, bo jak podpadniemy, to nas wmontuje w jakiś dziwny filmik, wrzuci do sieci i pozamiatane. Twierdzi, że wcale nie, bo on tu tylko montuje. No i dobra, ale przezorny ubezpieczony. Don't mess with monter!

Pawełek

Pawełek to nasz spec od zadań specjalnych. Znacie to uczucie, kiedy nawalacie wściekle po klawiaturze, wyskakują jakieś dziwne okienka, a potem komputer wybucha? Idziecie do magika, on mówi „dziwne, u mnie działa”, wciska jeden klawisz i nagle wszędzie są tęcze i jednorożce, a strona śmiga? To właśnie on! Jeśli cieszy Was duży wybór produktów na stronie, to wiecie już, kto nie śpi po nocach, żeby je tam umieścić!