Bezsprzecznie Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami. Zostało wręcz jeszcze tylko kilka chwil, aby zamówić dla swojego Taty naprawdę wyjątkowy prezent z tej okazji.

Właśnie dlatego w Fabryce Naklejek przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne zestawienie z wyjątkowymi pomysłami na prezent na Dzień Taty.

Doskonale wiemy, że Twój Tata zasługuje na wszystko co najlepsze, a Ty chcesz mu to udowodnić. Dlatego mamy dla Ciebie różne upominki – personalizowane, dopasowane do osobowości czy zainteresowań Twojego Taty.

Jesteśmy przekonani, że wybierzesz ten idealny. No to zaczynamy.

1. Nietypowe koszulki

Bez wątpienia wszyscy lubią T-shirty. A wiemy z doświadczenia, że wszyscy Tatusiowie lubią T-shirty, które podkreślają ich rolę. Jeśli kupisz swojemu Tacie koszulkę z napisem TATA – JEDNOSTKA DO ZADAŃ SPECJALNYCH, to przekaz będzie jasny.

Jeżeli jesteś ukochaną córeczką Tatusia, to polecamy również koszulkę OJCIEC PIĘKNEJ CÓRKI, dzięki której Twój Tata będzie miał wypisane niemal na twarzy obowiązujące potencjalnych zięciów zasady randkowania z Tobą.

2. Kubki dla bohaterów

Z pewnością uważasz, że Twój Tata to BOHATER. Jeśli tak, to czy On o tym wie? Prawdopodobnie nadal nie…? To powiedz mu czym prędzej! Niewątpliwie Dzień Ojca jest doskonałą okazją do tego. Właśnie dlatego mamy dla Ciebie świetne kubki z takim właśnie przekazem. Oto one:

To tylko dwa z naszych dostępnych wzorów. Wszystkie znajdziesz tutaj:

Dodatkowo, z kubkiem NAJLEPSZY TATA NA ŚWIECIE możesz skompletować zestaw dokupując Tacie poszewkę na poduszkę oraz wypełnienie:

fabryka naklejek
Poszewka na poduszkę na Dzień Ojca NAJLEPSZY TATA NA ŚWIECIE
https://fabrykanaklejek.com/produkt/poszewka-na-poduszke-kolekcja-najlepsza-mama-tata/

3. Upominki dla Taty z poczuciem humoru

Gdy Twój Tata ma dystans do siebie i otaczającej go rzeczywistości, to możesz w Dzień Ojca podarować mu trochę śmiechu kompletując na prezent zestaw szyderczych gadżetów:

… albo z odrobiną polityki …

A co jeśli Tata niekoniecznie lubi tego typu humor? Mamy jeszcze sporo gadżetów, które dopasować można do zainteresowań Taty. Na przykład:

4. Prezenty dla Taty – bimbrownika

Oczywiście niekoniecznie chodzi tu tylko o bimber. Jeśli Twój Tata pasjonuje się we własnej roboty winie, nalewkach, piwie, lub wódce, to jako prezent na Dzień Ojca polecamy Ci:

5. Gadżety dla Taty – patrioty

Bezsprzecznie uważamy, że godne uwagi w FABRYCE NAKLEJEK są także specjalne upominki dla osób, dla których POLSKA jest nadrzędną wartością. Dlatego jeśli Twój Tata jest zapalonym patriotą, to w Fabryce Naklejek mamy dla niego wiele fajnych gadżetów:

A dodatkowo:

6. Specjalne upominki dla Taty – wielbiciela serialowych emocji

W związku z tym, że coraz więcej osób lubuje się w kultowych serialach, przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie serialowych gadżetów, które świetnie sprawdzą się jako prezent na Dzień Ojca dla Taty będącego wielbicielem serialowych emocji. Oto one:

fabryka naklejek
Poszewka na poduszkę DOM Z PAPIERU
fabryka naklejek
Podkładka pod kubek DOM Z PAPIERU

Wydaje się, że to jednak nie ten serial? Nie ma problemu!

BREAKING BAD:

PEAKY BLINDERS:

DR HOUSE:

STRANGER THINGS:

RICK AND MORTY:

7. Prezenty dla Taty kochającego podróże

Prawdopodobnie znalazłeś już u nas idealny prezent dla swojego Ojca. Jeżeli jednak nie trafiliśmy jeszcze w upodobania Twojego Taty – nie martw się. Bo to jeszcze nie koniec!

Wydaje się, że wszyscy kochamy podróże. Twój Tato również? To popatrz co dla niego przygotowaliśmy.

8. Świetne gadżety na prezent na Dzień Ojca dla Taty na diecie

Kończąc powolutku nasze propozycje mamy dla Ciebie świetne gadżety dla Taty, który jest (albo stara się być) na diecie. Istotnie – sport, zdrowe żywienie – warto pochwalać takie zainteresowania naszych Rodziców, bo dzięki temu dbamy o ich zdrowie i dobre samopoczucie.