Jesteśmy producentem naklejek z Rzeszowa, który na rynku reklamowym działa od 2013 roku. Oprócz produktów skierowanych bezpośrednio do klienta indywidualnego, zajmujemy się również produkcją materiałów reklamowych dla firm.

Oklejanie samochodów Rzeszów

Zajmujemy się kompleksową realizacją oklejania samochodów. Nasze naklejki drukujemy na Japońskim sprzęcie marki Rolland na foliach Niemieckiej marki Oracal – jednym słowem mix orientalno-europejski najwyższej jakości. Dajemy dwa lata gwarancji na trwałość nadruku.

Przed wyklejaniem spotykamy się z klientem na mierzenie auta, fotografujemy je a następnie przygotowujemy wizualizację każdej jego strony. Po akceptacji projektu przez klienta rozpoczynamy wyklejanie.

Nie oklejamy folią wylewaną. Naklejamy wycinane napisy, większe naklejki jak np. duży logotyp na masce, folie OWV na szybach oraz wszystkie elementy które wytniemy z folii i będą aplikowane na w miarę równej powierzchni.

Aby okleić u nas auto, musisz odwiedzić naszą siedzibę w Rzeszowie, oraz przygotować się na konieczność pozostawienia auta maksymalnie na 1 dobę pod naszą opieką. Czasami jednak udaje się wykonać usługę od ręki, jeśli naklejek nie ma dużo. Wymagamy aby auto było umyte – przynajmniej pobieżnie, znacznie nam to ułatwi odtłuszczanie i przyśpieszy czas oklejania.

Oklejanie samochodów podlega tylko indywidualnej wycenie.

Zapraszamy do kontaktu mailowego lub bezpośrednio telefonicznie: 796 999 454

Przykładowe realizacje wyklejania:

Webasto – największa firma produkująca podzespoły grzewcze i chłodzące do samochodów. Znana każdemu kierowcy.
Projekt graficzny zaprojektowaliśmy w 3D. Stworzyliśmy wizualizację ukazującą wnętrze auta i procesy jakie w nim zachodzą.

oklejanie samochodow 3d webasto

oklejanie samochodow 3d

Makarun – minimalizm i duża kontrastowość, pomarańczowe akcenty uwidaczniają najważniejsze informacje które muszą zostać przeczytane szybko – w końcu auto zwykle jest w ruchu.

oklejanie samochodow rzeszow